P3519R-472K
API Delevan Inc.
型号:
P3519R-472K
描述:
FIXED IND 4.7UH 1.61A 110MOHM SM
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 130°C
Current - Saturation (Isat) 1.99A
Inductance Frequency - Test 10 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.185" (4.70mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 1.61 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.358" L x 0.190" W (9.09mm x 4.83mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 110mOhm Max
Series P3519R
Inductance 4.7 µH