APEM Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$7.41
$7.41
10
$7.07275
$70.7275
25
$6.43264
$160.816
100
$5.55693
$555.693
250
$5.051758
$1262.9395
500
$4.681296
$2340.648
1000
$4.344521
$4344.521
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -30°C ~ 90°C |
| Actuator Level | Flush, Recessed |
| Number of Positions | 10 |
| Termination Style | Gull Wing |
| Voltage Rating | 24VDC |
| Actuator Type | Rotary for Tool |
| Current Rating (Amps) | 100mA |
| Contact Finish | Gold |
| Circuit | BCD |
| Height Above Board | 0.152" (3.85mm) |
| Mechanical Life | 10,000 Cycles |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | P36S |
| Body Material | Thermoplastic |
| Length | 0.291" (7.40mm) |
| Electrical Life | - |
| Mfr | APEM Inc. |
| Pitch | 0.100" (2.54mm), Full |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Features | Sealed - Flux Protection |
| Package | Tube |
| Washable | Yes |