P38-12S/22
Daburn Electronics
型号:
P38-12S/22
描述:
AC/DC CONVERTER 12V 12W
库存 : 2
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -25°C ~ 71°C
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Approval Agency CE, CSA, cURus, UL
Voltage - Output 1 12V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 3.50" L x 2.50" W x 2.01" H (88.9mm x 63.5mm x 51.0mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 1A
Number of Outputs 1
Series P3
Power (Watts) 12 W
Type Enclosed
Line Regulation 0.1%
Package / Case 5-DIP Module
Efficiency -
Mfr Daburn Electronics
Features -
Load Regulation 0.1%
Package Bulk
Voltage - Input 105 ~ 125 VAC