Panduit Corp
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.672
$1.672
10
$1.63115
$16.3115
25
$1.58916
$39.729
50
$1.54736
$77.368
100
$1.50556
$150.556
500
$1.463703
$731.8515
1000
$1.380065
$1380.065
请发送询价,我们将立即回复。

| Insulation | Non-Insulated |
| Width - Outer Edges | 0.680" (17.27mm) |
| Color | - |
| Terminal Type | Circular |
| Contact Finish | Tin |
| Termination | Crimp |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 4 AWG |
| Stud/Tab Size | 3/8 Stud |
| Thickness | 0.050" (1.27mm) |
| Series | Pan-Term® |
| Length - Overall | 1.460" (37.08mm) |
| Insulation Diameter | - |
| Contact Material | Copper |
| Mfr | Panduit Corp |
| Features | Brazed Seam |
| Material - Insulation | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | P4-38 |