P4SMAJ22C
Diotec Semiconductor
型号:
P4SMAJ22C
封装:
SMA/DO-214AC
描述:
TVSDIODE,SMA,22V,400W,BI
用户指南
Bidirectional Channels 1
Operating Temperature -50°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 10.2A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 24.4V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 400W
Product Status Active
Supplier Device Package SMA/DO-214AC
Series -
Type Zener
Package / Case DO-214AC, SMA
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 39.4V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 22V