P4SMAJ6.5
Diotec Semiconductor
型号:
P4SMAJ6.5
描述:
TVSDIODE,SMA,6.5V,400W,UNI
用户指南
Operating Temperature -50°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 32.5A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 7.2V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 400W
Package / Case DO-214AC, SMA
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 12.3V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 6.5V