P50L-100S-RR1-TGF
3M
型号:
P50L-100S-RR1-TGF
品牌:
3M
描述:
CONN SOCKET 100POS R/A GOLD
用户指南
Number of Rows 2
Number of Positions 100
Contact Finish Thickness 3.00µin (0.076µm)
Contact Finish Gold
Height Above Board 0.275" (6.99mm)
Mounting Type Through Hole, Right Angle
Product Status Obsolete
Series Pak 50, P50L
Connector Type Socket, Outer Shroud Contacts
Pitch 0.050" (1.27mm)