P51-3000-S-L-D-5V-000-000
Amphenol SSI Technologies
型号:
P51-3000-S-L-D-5V-000-000
描述:
SENSOR 3000PSIS M10 5V
用户指南
Operating Pressure 3000PSI (20684.27kPa)
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Applications Industrial Automation
Output Type Analog Voltage
Termination Style Deutsch, 3 Pin
Port Size Female - M10 x 1.25
Series MediaSensor™
Accuracy ±0.5%
Package / Case Cylinder
Voltage - Supply 8V ~ 30V
Output 1 V ~ 5 V