P51-3000-S-S-I12-5V-000-000
Amphenol SSI Technologies
型号:
P51-3000-S-S-I12-5V-000-000
描述:
SENSOR 3000PSIS 1/4 NPT 5V 12"
用户指南
Operating Pressure 3000PSI (20684.27kPa)
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Applications Industrial Automation
Output Type Analog Voltage
Termination Style Cable 1'
Port Size Female - 1/4" (6.35mm) NPT
Series MediaSensor™
Accuracy ±0.5%
Package / Case Cylinder
Voltage - Supply 8V ~ 30V
Output 1 V ~ 5 V