P51-75-S-L-I12-5V-000-000
Amphenol SSI Technologies
型号:
P51-75-S-L-I12-5V-000-000
描述:
SENSOR 75PSIS M10 5V 12"
用户指南
Operating Pressure 75PSI (517.11kPa)
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Applications Industrial Automation
Output Type Analog Voltage
Termination Style Cable 1'
Port Size Female - M10 x 1.25
Port Style Threaded
Product Status Active
Pressure Type Sealed Gauge
Supplier Device Package -
Series MediaSensor™
Accuracy ±0.5%
Package / Case Cylinder
Voltage - Supply 8V ~ 30V
Output 1 V ~ 5 V