P6SMB18CA/TR7
YAGEO
型号:
P6SMB18CA/TR7
品牌:
YAGEO
描述:
P6SMB DO214AA, BIDIRECTIONAL 18V
库存 : 500
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Bidirectional Channels 1
Operating Temperature -65°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 24.2A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 17.1V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 600W
Product Status Active
Supplier Device Package DO-214AA (SMB)
Series P6SMB
Type Zener
Package / Case DO-214AA, SMB
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 25.2V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 15.3V