P6SMB350A/TR13
YAGEO
型号:
P6SMB350A/TR13
品牌:
YAGEO
描述:
P6SMB, DO-214AA, 300V, 482V, REE
库存 : 3000
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 1.3A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 332V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 600W
Product Status Active
Supplier Device Package DO-214AA (SMB)
Series P6SMB
Type Zener
Package / Case DO-214AA, SMB
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 482V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 300V