P7809-500R
CUI Inc.
型号:
P7809-500R
品牌:
CUI Inc.
描述:
DC-DC NON-ISOLATED, 0.5 A, 14~90
库存 : 146
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Voltage - Input (Max) 90V
Product Status Active
Current - Output (Max) 500mA
Supplier Device Package -
Voltage - Input (Min) 14V
Package / Case 3-SIP Module
Efficiency 91%
Mfr CUI Inc.
Features -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Approval Agency CE, UKCA
Voltage - Output 1 9V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.45" L x 0.69" W x 0.35" H (11.5mm x 17.5mm x 9.0mm)
Number of Outputs 1
Series P78-500
Power (Watts) 4.5 W