Tripp Lite
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$37.1165
$37.1165
10
$32.5014
$325.014
25
$31.09692
$777.423
50
$30.09391
$1504.6955
100
$29.09071
$2909.071
250
$27.485742
$6871.4355
请发送询价,我们将立即回复。

| Series | - |
| Type | USB KVM |
| For Use With/Related Products | B002 KVM Switch |
| Length | 6.0' (1.83m) |
| Mfr | Tripp Lite |
| Package | Bulk |
| Product Status | Active |
| Convert To (Adapter End) | DisplayPort 1.2 male, USB - B 2.0 Male (2), 3.5mm Plug Male |
| Convert From (Adapter End) | DisplayPort 1.2 Male, USB - A 2.0 Male (2), 3.5mm Plug Male |