Tripp Lite
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$52.4875
$52.4875
10
$48.16405
$481.6405
25
$46.31174
$1157.7935
50
$44.76799
$2238.3995
100
$42.298085
$4229.8085
请发送询价,我们将立即回复。

| Series | - |
| Type | USB KVM |
| For Use With/Related Products | KVM Switch B002 |
| Length | 10.0' (3.05m) |
| Mfr | Tripp Lite |
| Package | Bulk |
| Product Status | Active |
| Convert To (Adapter End) | Display Port 1.2 Male (2), USB - A 2.0 Male (2), 3.5mm Plug Male |
| Convert From (Adapter End) | Display Port 1.2 Male (2), USB - A 2.0 Male (2), 3.5mm Plug Male |