Tripp Lite
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$41.0875
$41.0875
10
$37.7036
$377.036
25
$36.25352
$906.338
50
$35.04493
$1752.2465
100
$33.11149
$3311.149
250
$32.144694
$8036.1735
请发送询价,我们将立即回复。

| Series | - |
| Type | USB KVM |
| For Use With/Related Products | B002 KVM Switch |
| Length | 6.0' (1.83m) |
| Mfr | Tripp Lite |
| Package | Bulk |
| Product Status | Active |
| Convert To (Adapter End) | DVI-I Dual Link Male, USB - B Male, 3.5mm Plug Male |
| Convert From (Adapter End) | DVI-I Dual Link Male, USB - A 2.0 Male, 3.5mm Plug Male |