PA2512FKF7T0R01L
YAGEO
型号:
PA2512FKF7T0R01L
品牌:
YAGEO
封装:
2512
描述:
RES 0.01 OHM 1% 3W 2512
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 170°C
Composition Metal Element
Height - Seated (Max) 0.035" (0.88mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Ratings AEC-Q200
Resistance 10 mOhms
Series PA
Power (Watts) 3W