YAGEO
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.798
$0.798
10
$0.69255
$6.9255
25
$0.60838
$15.2095
50
$0.55594
$27.797
100
$0.482505
$48.2505
250
$0.419558
$104.8895
500
$0.348232
$174.116
1000
$0.283195
$283.195
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 170°C |
| Composition | Metal Element |
| Height - Seated (Max) | 0.035" (0.88mm) |
| Tolerance | ±1% |
| Temperature Coefficient | ±100ppm/°C |
| Size / Dimension | 0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 2512 |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Resistance | 27 mOhms |
| Series | PA_E |
| Power (Watts) | 3W |
| Package / Case | 2512 (6432 Metric) |
| Number of Terminations | 2 |
| Mfr | YAGEO |
| Features | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |