PA2512FKF7W0R006E
YAGEO
型号:
PA2512FKF7W0R006E
品牌:
YAGEO
封装:
2512
描述:
RES 0.006 OHM 1% 2W 2512
库存 : 3570
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 170°C
Composition Metal Element
Height - Seated (Max) 0.035" (0.88mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Ratings AEC-Q200
Resistance 6 mOhms
Series PA_E
Power (Watts) 2W