PA2512FKM7W0R05E
YAGEO
型号:
PA2512FKM7W0R05E
品牌:
YAGEO
封装:
2512
描述:
RES 0.05 OHM 1% 2W 2512
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 170°C
Composition Metal Element
Height - Seated (Max) 0.035" (0.88mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±75ppm/°C
Size / Dimension 0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Ratings AEC-Q200
Resistance 50 mOhms
Series PA_E
Power (Watts) 2W