PAB.M0.9GL.AC39V
LEMO
型号:
PAB.M0.9GL.AC39V
品牌:
LEMO
描述:
CONN PLUG MALE 9P GOLD SLDR CUP
用户指南
Cable Opening 0.106" ~ 0.154" (2.70mm ~ 3.90mm)
Backshell Material, Plating Polysulfone (PSU)
Insert Material Polyetheretherketone (PEEK)
Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Voltage Rating -
Shell Size, MIL -
Current Rating (Amps) 3A
Contact Finish Thickness - Mating -
Material Flammability Rating -
Product Status Active
Shell Finish -
Shell Size - Insert M09
Connector Type Plug, Male Pins
Mfr LEMO
Contact Material -
Features Backshell
Contact Finish - Mating Gold
Primary Material Plastic
Operating Temperature -50°C ~ 150°C