Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
型号:
PAC500005000FAC000
封装:
Axial
批次:
-
描述:
RES 500 OHM 5W 1% AXIAL
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.3585
$1.3585
10
$1.2008
$12.008
25
$1.1039
$27.5975
50
$1.00719
$50.3595
100
$0.87153
$87.153
250
$0.735984
$183.996
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 275°C |
| Composition | Wirewound |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±1% |
| Temperature Coefficient | ±100ppm/°C |
| Size / Dimension | 0.295" Dia x 1.024" L (7.50mm x 26.00mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | Axial |
| Resistance | 500 Ohms |
| Series | PAC |
| Power (Watts) | 5W |
| Package / Case | Axial |
| Number of Terminations | 2 |
| Mfr | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| Features | Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety |
| Failure Rate | - |
| Package | Cut Tape (CT) |