首页 / 光纤电缆 / PAT-02-HC-B-20-S-9
minImg
PAT-02-HC-B-20-S-9
FiberSource, Inc
型号:
PAT-02-HC-B-20-S-9
描述:
LCU-SCU SM 2MM YELLOW SIMPLEX 2M
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Insertion Loss 0.20dB
Cable Type -
1st Connector LC/UPC
2nd Connector SC/UPC
Jacket (Insulation) Material -
Fiber Type -
Product Status Active
Ratings -
Series Prysmian
Type Singlemode, Simplex
Length - Overall 6.6' (2.0m)
Color - Cable Yellow
Mfr FiberSource, Inc
Cable Diameter 0.08" (2.0mm)