PATT0402E2002BGT1
Vishay Dale Thin Film
型号:
PATT0402E2002BGT1
封装:
0402
描述:
RES SMD 20K OHM 0.1% 1/20W 0402
库存 : 774
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 250°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.018" (0.46mm)
Tolerance ±0.1%
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Size / Dimension 0.042" L x 0.022" W (1.07mm x 0.56mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0402
Ratings AEC-Q200
Resistance 20 kOhms
Series PATT
Power (Watts) 0.05W, 1/20W