PB-5R0V105-R
Eaton - Electronics Division
型号:
PB-5R0V105-R
描述:
CAP 1F -20% +80% 5V T/H
库存 : 3642
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -25°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.866" (22.00mm)
Tolerance -20%, +80%
Termination PC Pins
Lead Spacing 0.465" (11.80mm)
Voltage - Rated 5 V
Size / Dimension 0.681" L x 0.354" W (17.30mm x 9.00mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 70°C
ESR (Equivalent Series Resistance) 500mOhm @ 100Hz
Series PB
Package / Case Radial, Can
Mfr Eaton - Electronics Division
Capacitance 1 F