PBA1500F-36
Cosel USA, Inc.
型号:
PBA1500F-36
描述:
AC/DC CONVERTER 36V 1500W
用户指南
Voltage - Output 6 -
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Minimum Load Required No
Approval Agency CE, cURus, TUV
Voltage - Output 1 36V
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Number of Outputs 1
Series PBA (1500W)
Current - Output 1 47 A
Power (Watts) 1692W
Type Enclosed
Efficiency 87%
Mfr Cosel USA, Inc.
Features DC Input Capable, Universal Input
Package Box
Voltage - Input 85 ~ 264 VAC