PBA1500T-24-G
Cosel USA, Inc.
型号:
PBA1500T-24-G
描述:
AC/DC CONVERTER 24V
用户指南
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -10°C ~ 70°C (With Derating)
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 3 kV
Minimum Load Required No
Approval Agency CE, cURus, TUV
Voltage - Output 1 24V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 10.55" L x 7.01" W x 2.40" H (268.0mm x 178.1mm x 61.0mm)
Product Status Active
Number of Outputs 1
Series PBA (1500W)
Current - Output 1 70 A
Type Enclosed
Efficiency 87%
Mfr Cosel USA, Inc.
Package Box
Voltage - Input 170 ~ 264 VAC