PBA150F-24-TN
Cosel USA, Inc.
型号:
PBA150F-24-TN
描述:
AC/DC CONVERTER 24V
用户指南
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -10°C ~ 71°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 3 kV
Minimum Load Required No
Approval Agency CE, cURus, TUV
Voltage - Output 1 24V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 6.61" L x 1.34" W x 3.66" H (167.9mm x 34.0mm x 93.0mm)
Product Status Active
Number of Outputs 1
Series PBA (150W)
Current - Output 1 6.5 A
Type Enclosed
Efficiency 88%
Mfr Cosel USA, Inc.
Package Box
Voltage - Input 85 ~ 264 VAC