PBA15F-15-J
Cosel USA, Inc.
型号:
PBA15F-15-J
描述:
AC/DC CONVERTER 15V
用户指南
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -10°C ~ 71°C (With Derating)
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 3 kV
Minimum Load Required No
Approval Agency CE, cURus, TUV
Voltage - Output 1 15V
Size / Dimension 3.35" L x 1.22" W x 3.07" H (85.1mm x 31.0mm x 78.0mm)
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Obsolete
Number of Outputs 1
Series PBA (15W)
Current - Output 1 1 A
Type Open Frame
Efficiency 80%
Mfr Cosel USA, Inc.
Package Box
Voltage - Input 85 ~ 264 VAC