PBA300F-36
Cosel USA, Inc.
型号:
PBA300F-36
描述:
AC/DC CONVERTER 36V 300W
Approval Agency CE, cURus, TUV
Voltage - Output 1 36V
Number of Outputs 1
Series PBA (300W)
Current - Output 1 9 A
Power (Watts) 300W
Type Enclosed
Efficiency 84%
Mfr Cosel USA, Inc.
Features DC Input Capable, Universal Input
Package Box
Voltage - Input 85 ~ 264 VAC