PBA300F-5-C
Cosel USA, Inc.
型号:
PBA300F-5-C
描述:
AC/DC CONVERTER 5V
用户指南
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -20°C ~ 70°C (With Derating)
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 3 kV
Minimum Load Required No
Approval Agency CE, cURus, TUV
Voltage - Output 1 5V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 6.69" L x 4.02" W x 1.65" H (169.9mm x 102.1mm x 41.9mm)
Product Status Active
Number of Outputs 1
Series PBA (300W)
Current - Output 1 60 A
Type Enclosed
Efficiency 77%
Mfr Cosel USA, Inc.
Package Box
Voltage - Input 85 ~ 264 VAC