PBA30F-15-EN
Cosel USA, Inc.
型号:
PBA30F-15-EN
描述:
AC/DC CONVERTER 15V
用户指南
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -10°C ~ 71°C (With Derating)
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 3 kV
Minimum Load Required No
Approval Agency CE, cURus, TUV
Voltage - Output 1 15V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 4.06" L x 1.22" W x 3.07" H (103.1mm x 31.0mm x 78.0mm)
Product Status Active
Number of Outputs 1
Series PBA (30W)
Current - Output 1 2 A
Type Enclosed
Efficiency 81%
Mfr Cosel USA, Inc.
Package Box
Voltage - Input 85 ~ 264 VAC