PBA50F-3R3-C
Cosel USA, Inc.
型号:
PBA50F-3R3-C
描述:
AC/DC CONVERTER 3.3V
用户指南
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -10°C ~ 71°C (With Derating)
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 3 kV
Minimum Load Required No
Approval Agency CE, cURus, TUV
Voltage - Output 1 3.3V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 4.72" L x 1.22" W x 3.23" H (119.9mm x 31.0mm x 82.0mm)
Product Status Active
Number of Outputs 1
Series PBA (50W)
Current - Output 1 10 A
Type Open Frame
Efficiency 76%
Mfr Cosel USA, Inc.
Package Box
Voltage - Input 85 ~ 264 VAC