Hammond Manufacturing
型号:
PBFS19010BK2
封装:
-
批次:
-
描述:
PANEL FRONT 19X10.5X0.5" BLACK
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$35.8815
$35.8815
5
$33.7744
$168.872
10
$31.6635
$316.635
25
$29.5526
$738.815
50
$29.02478
$1451.239
100
$28.49715
$2849.715
250
$28.07497
$7018.7425
请发送询价,我们将立即回复。

| Color | Black |
| Material | Metal, Steel |
| Size / Dimension | 19.000" L x 10.470" W x 0.500" H (482.60mm x 265.94mm x 12.70mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | 4 lbs (1.8 kg) |
| Series | PBFS |
| Type | Panel, Front |
| For Use With/Related Products | 19" Panel Width Racks |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Ventilation | Non-Vented |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | PBFS19010 |