PBH-18R0-F1-1.0
Isabellenhuette USA
型号:
PBH-18R0-F1-1.0
封装:
TO-247
描述:
RES 18 OHM 1% 10W TO247
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition -
Height - Seated (Max) 1.012" (25.70mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient 50ppm/°C
Size / Dimension 0.610" L x 0.175" W (15.50mm x 4.45mm)
Product Status Active
Supplier Device Package TO-247
Resistance 18 Ohms
Series PBH
Power (Watts) 10W