Lantiq
型号:
PBL38640/2SOA
品牌:
封装:
PG-DSO-24
批次:
-
数据手册:
-
描述:
FLEXISLIC SUBSCRIBER LINE INTERF
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
56
$5.1585
$288.876
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 2.8mA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | PG-DSO-24 |
| Series | FlexiSLIC™ |
| Power (Watts) | 730 mW |
| Function | Subscriber Line Interface Concept (SLIC) |
| Package / Case | 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Voltage - Supply | 5V |
| Mfr | Lantiq |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Bulk |
| Interface | - |
| Base Product Number | PBL38640 |