Hammond Manufacturing
型号:
PBPS19015BK2
封装:
-
批次:
-
描述:
PANEL FRONT 19X15.7X0.07" BLACK
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$43.0635
$43.0635
5
$40.3712
$201.856
10
$37.67985
$376.7985
25
$37.00668
$925.167
50
$36.33389
$1816.6945
100
$35.79562
$3579.562
250
$34.988158
$8747.0395
请发送询价,我们将立即回复。

| Color | Black |
| Material | Metal, Steel |
| Size / Dimension | 19.000" L x 15.720" W x 0.072" H (482.60mm x 399.29mm x 1.83mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | 6 lbs (2.7 kg) |
| Series | PBPS |
| Type | Panel, Front |
| For Use With/Related Products | 19" Panel Width Racks |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Ventilation | Non-Vented |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | PBPS19015 |