PBW15F-15
Cosel USA, Inc.
型号:
PBW15F-15
描述:
AC/DC CONVERTER +/-15V 15W
用户指南
Voltage - Output 6 -
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -15V
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Minimum Load Required No
Approval Agency CE, cURus, TUV
Voltage - Output 1 15V
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Number of Outputs 2
Current - Output 2 1 A
Series PBW (15W)
Current - Output 1 500 mA
Power (Watts) 15W
Type Enclosed
Efficiency 80%
Mfr Cosel USA, Inc.
Features DC Input Capable, Universal Input
Package Box
Voltage - Input 85 ~ 264 VAC