TDK Corporation
型号:
PC95PQ65/44-Z
品牌:
封装:
PQ 65 x 44
批次:
-
描述:
FERRITE CORE PQ 15.5UH PCS95 2PC
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$49.9795
$49.9795
10
$44.42485
$444.2485
30
$36.650364
$1099.51092
60
$35.539814
$2132.38884
90
$31.097404
$2798.76636
240
$28.876162
$6930.27888
请发送询价,我们将立即回复。

| Inductance Factor (Al) | 15.5 µH |
| Effective Area (Ae) mm² | 604 |
| Tolerance | ±25% |
| Material | PC95 |
| Core Type | PQ |
| Product Status | Active |
| Effective Length (le) mm | 103 |
| Supplier Device Package | PQ 65 x 44 |
| Series | Large PQ |
| Effective Magnetic Volume (Ve) mm³ | 62460 |
| Length | 2.559" (65.00mm) |
| Gap | Ungapped |
| Mfr | TDK Corporation |
| Height | 1.713" (43.50mm) |
| Package | Tray |
| Width | 1.772" (45.00mm) |
| Finish | Uncoated |
| Diameter | - |
| Core Factor (ΣI/A) mm⁻¹ | 0.17 |