NXP USA Inc.
型号:
PCA9517ADP,118
品牌:
封装:
8-TSSOP
批次:
-
描述:
IC REDRIVER I2C 1CH 8TSSOP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.482
$1.482
10
$1.32905
$13.2905
25
$1.2616
$31.54
100
$1.03626
$103.626
250
$0.96862
$242.155
500
$0.856007
$428.0035
1000
$0.675792
$675.792
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | I²C |
| Delay Time | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 5mA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-TSSOP |
| Series | - |
| Type | Buffer, ReDriver |
| Input | 2-Wire Bus |
| Package / Case | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Capacitance - Input | 6 pF |
| Number of Channels | 2 |
| Signal Conditioning | - |
| Voltage - Supply | 2.7V ~ 5.5V |
| Output | 2-Wire Bus |
| Data Rate (Max) | 400kHz |
| Mfr | NXP USA Inc. |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | PCA9517 |