NXP USA Inc.
型号:
PCA9617ATPZ
品牌:
封装:
8-HWSON (2x3)
批次:
-
描述:
IC REDRIVER I2C 1CH 1MHZ 8HWSON
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.387
$1.387
10
$1.23975
$12.3975
25
$1.1761
$29.4025
100
$0.966245
$96.6245
250
$0.903222
$225.8055
500
$0.79819
$399.095
1000
$0.630144
$630.144
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | I²C |
| Delay Time | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 50µA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-HWSON (2x3) |
| Series | - |
| Type | Buffer, ReDriver |
| Input | 2-Wire Bus |
| Package / Case | 8-WFDFN Exposed Pad |
| Capacitance - Input | 7 pF |
| Number of Channels | 1 |
| Signal Conditioning | - |
| Voltage - Supply | 0.8V ~ 5.5V, 2.2V ~ 5.5V |
| Output | 2-Wire Bus |
| Data Rate (Max) | 1MHz |
| Mfr | NXP USA Inc. |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | PCA9617 |