Nichicon
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.7575
$1.7575
10
$1.38985
$13.8985
50
$1.20498
$60.249
100
$1.04272
$104.272
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 0.472" (12.00mm) |
| Surface Mount Land Size | 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 4 V |
| Size / Dimension | 0.315" Dia (8.00mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 105°C |
| Ratings | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 13mOhm |
| Series | PCF |
| Type | Polymer |
| Package / Case | Radial, Can - SMD |
| Ripple Current @ High Frequency | 4.52 A @ 100 kHz |
| Mfr | Nichicon |
| Capacitance | 560 µF |
| Package | Tape & Reel (TR) |