PCF14JT3R30
Stackpole Electronics Inc
型号:
PCF14JT3R30
封装:
Panasert
描述:
RES 3.3 OHM 5% 1/4W PANASERT
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Carbon Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±400ppm/°C
Size / Dimension 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Panasert
Resistance 3.3 Ohms
Series CF
Power (Watts) 0.25W, 1/4W