PCF1C393K
KOA Speer Electronics, Inc.
型号:
PCF1C393K
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 200°C
Composition Ceramic
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Temperature Coefficient -900/ -1900ppm/°C
Size / Dimension 0.217" Dia x 0.650" L (5.50mm x 16.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 39 kOhms
Series PCF
Power (Watts) 1W