PCF2CT631R332K
KOA Speer Electronics, Inc.
型号:
PCF2CT631R332K
封装:
Axial
描述:
LEADED RESISTOR CERAMIC ANTI PUL
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 200°C
Composition Ceramic
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Temperature Coefficient -900/ -1900ppm/°C
Size / Dimension 0.276" Dia x 0.748" L (7.00mm x 19.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 3.3 kOhms
Series PCF
Power (Watts) 2W