NXP USA Inc.
型号:
PCF8577CP/F3,112
品牌:
封装:
40-DIP
批次:
-
描述:
IC DRVR 32 SEGMENT 40DIP
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Digits or Characters | - |
| Configuration | 32 Segment |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 40-DIP |
| Series | - |
| Package / Case | 40-DIP (0.600", 15.24mm) |
| Display Type | LCD |
| Voltage - Supply | 2.5V ~ 6V |
| Mfr | NXP USA Inc. |
| Package | Tube |
| Interface | I²C |
| Base Product Number | PCF8577 |