PCHP54NF-100M
Allied Components International
型号:
PCHP54NF-100M
描述:
10uH +/-20% SMD Shielded Power
库存 : 25510
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 2.52A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.161" (4.10mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 2.2 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.195" L x 0.195" W (4.95mm x 4.95mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 56mOhm
Series PCHP54NF
Inductance 10 µH