PCI20-4R7M-RC
Allied Components International
型号:
PCI20-4R7M-RC
描述:
4.7uH +/-20% Power Chip Inductor
库存 : 24
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 2
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Saturation (Isat) 1.5A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.115" (2.92mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.5 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 90mOhm Max
Series PCI20
Inductance 4.7 µH
Type -
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 50MHz