Samtec Inc.
型号:
PCIE-164-02-F-D-RA
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN PCI EXP FMALE 164POS 0.039
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$13.5755
$13.5755
10
$12.0308
$120.308
25
$11.56796
$289.199
50
$11.10531
$555.2655
100
$10.488285
$1048.8285
250
$9.562852
$2390.713
500
$8.945903
$4472.9515
1000
$8.205549
$8205.549
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 164 |
| Color | Black |
| Read Out | Dual |
| Contact Finish Thickness | 3.00µin (0.076µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Termination | Solder, Staggered |
| Contact Type | - |
| Flange Feature | - |
| Gender | Female |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Product Status | Active |
| Card Thickness | 0.062" (1.57mm) |
| Series | PCI Express® (PCIe) |
| Number of Positions/Bay/Row | - |
| Mfr | Samtec Inc. |
| Pitch | 0.039" (1.00mm) |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Features | Board Guide |
| Material - Insulation | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Card Type | PCI Express™ |
| Package | Tube |
| Base Product Number | PCIE-164 |