PCL2224V500B
Visual Communications Company - VCC
型号:
PCL2224V500B
描述:
PMI RND 22MM LED 24V SCREW BLOCK
库存 : 158
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Lens Transparency Diffused
Ingress Protection IP65
Viewing Angle 110°
Termination Style Screw Terminal
Panel Cutout Dimensions 0.88" (22.30mm)
Millicandela Rating 75mcd
Product Status Active
Lamp Color Green
Ratings AC/DC
Series PCL22
Lens Style Round with Flat Top
Type LED
Voltage 24V
Mfr Visual Communications Company - VCC
Features -
Lens Color Green
Package Bulk
Wavelength - Peak 516nm
Panel Cutout Shape Round
Current 50mA
Base Product Number PCL2224
Lens Size 29.50mm Dia